Naši partneri

 


ÔÇ×Kvalita znamen├í robi┼ą to dobre aj vtedy, ke─Ć sa nikto nepozer├í.ÔÇť

– Henry Ford


 

S k├Żm pracujeme?

Vyber├íme len rokmi a tis├şckami z├íkazn├şkov overen├║ kvalitu

V dne┼ínom svete sa d├í k├║pi┼ą v┼íetko. R├Żchlo, lacno, z pohodlia domova a vo┼łavou┬á k├ívou v ruke. Rozdiel ale je, ak├Ż tovar k├║pite. Na┼ía spolo─Źnos┼ą u┼ż viac ako 20 rokov pracuje s kvalitn├Żmi produktami od starostlivo vyberan├Żch dod├ívate─żov, ktor├ş patria k ┼ípi─Źke vo svojom obore. Nen├íjdete u n├ís lacn├Ż tovar┬á z ─î├şny, vyr├íban├Ż de┼ąmi v ne─żudsk├Żch podmienkach. Ka┼żd├Ż jeden produkt poch├ídza z r├║k profesion├ílov. Nikdy sa u n├ís nestretnete s lacnou napodobeninou kvality ako z Aliexpressu, Wishu ─Źi podobn├Żch str├ínok. Pon├║kame z├íruku p├┤vodu a ┼ípi─Źkovej kvality v┼íetk├Żch na┼íich produktov. T├ş, ktor├ş n├ís pozn├íte, viete, ┼że v┼żdy preferujeme kvalitu, ako v produktoch, tak aj v slu┼żb├ích a v pr├şstupe k v├ím, na┼íim z├íkazn├şkom. Aj to je d├┤vod, pre─Źo sa k n├ím vern├ş z├íkazn├şci u┼ż dlh├ę roky st├íle vracaj├║. A ver├şme, ┼że vy, ktor├ş n├ís e┼íte len spozn├íte, sa presved─Ź├şte sami.┬á

Naši partneri

GW Cosmetics┬á– nielen rak├║sky, ale svetov├Ż l├şder v starostlivosti o obo─Źie a┬áriasy. V oblasti kr├ísy po celom svete pon├║ka pr├şle┼żitos┼ą na individu├ílny a komplexn├Ż styling svojich klientov. ├Üpravou farby, tvaru a ┼ít├Żlu v├ím zaru─Źuje dokonal├║ starostlivos┼ą v sal├│ne aj doma u┼ż desa┼ąro─Źia.

V roku 1930 Josef Gschwentner otvoril svoj prv├Ż mal├Ż kozmetick├Ż sal├│n vo Viedni, lebo sa mu vtedaj┼í├ş trh zdal nedostato─Źn├Ż. Dnes je jeho zna─Źka RefectoCil celosvetovo zn├íma a odborn├şkmi uzn├ívan├í. Svoje produkty vyr├íba na─Ćalej v├Żhradne v Rak├║sku a pred├íva ich a┼ż do 65 kraj├şn po celom svete.

Spolo─Źnos┼ą riaden├í vlastn├şkmi m├í vlastn├Ż v├Żskum a v├Żvoj. V┼íetky v├Żrobky sa vyr├íbaj├║ v├Żlu─Źne v z├ívode v Leopoldsdorfe v Rak├║sku. Spolo─Źnos┼ą je dr┼żite─żom certifik├ítu IFS-HPC, K-GMP ISO 22716, Natrue, Vegan Society a je ─Źlenom ÔÇ×Popredn├Żch spolo─Źnost├ş v Rak├║skuÔÇť.├Üspech GW Cosmetics je v├Żsledkom v├í┼íne pre kr├ísu a kozmetiku a snahy poskytova┼ą najvy┼í┼íiu kvalitu. Ako v├Żrobca pr├ęmiov├Żch a inovat├şvnych kozmetick├Żch v├Żrobkov sa usiluje zjednodu┼íi┼ą a spr├şjemni┼ą ┼żivoty svojich z├íkazn├şkov.

Beauty Works┬á– v├Żznamn├Ż k├│rejsk├Ż dod├ívate─ż kvalitn├Żch a overen├Żch produktov na predl┼żovanie rias. Spolo─Źnos┼ą BEAUTYWORKS INTERNATIONAL, ktor├í bola zalo┼żen├í v roku 2013, za─Źala cestu na podporu z├íkazn├şkov, ktor├ş sleduj├║ pr├şrodn├ę kr├ísy.

Hist├│ria spolo─Źnosti samotnej je pomerne kr├ítka, ale s dlhoro─Źn├Żmi pracovn├Żmi sk├║senos┼ąami a znalos┼ąami kozmetick├ęho priemyslu podpor├ş v┼íetk├Żch z├íkazn├şkov vo v┼íetk├Żch aspektoch. V┼íetci zamestnanci s├║ v┼żdy pripraven├ş podporova┼ą potreby z├íkazn├şkov a sna┼żia sa poskytova┼ą r├Żchly servis a vysok├║ kvalitu s pr├şsnou kontrolou kvality.┬áBEAUTIER je zna─Źka spolo─Źnosti, ┼ípecializuj├║ca sa na predl┼żovanie rias. Zna─Źka predstavuje ┼ípi─Źkov├ę luxusn├ę v├Żrobky pre predl┼żovanie mihaln├şc v tej najlep┼íej kvalite na svete.

Ke─Ć┼że je to hlavn├í zna─Źka spolo─Źnosti Beauty Works International, cie─żom je vyr├íba┼ą v├Żrobky s konzistentnou kvalitou a dizajnom, aby z├íkazn├şci mohli v├Żrobky pou┼ż├şva┼ą s d├┤verou a spokojnos┼ąou. V┼íetky v├Żrobky sa vyr├íbaj├║ pod─ża pr├şsneho syst├ęmu kontroly kvality spolo─Źnosti.

ItalWax – popredn├Ż eur├│psky v├Żrobca pr├şpravkov k depil├ícii a starostlivosti o┬átelo. Kvalita v├Żrobkov na odstra┼łovanie ch─║pkov Italwax je zaru─Źen├í certifik├íciou GMP (Good Manufacturing Practice). Pou┼ż├şva iba prvotriedne suroviny a ka┼żd├║ prich├ídzaj├║cu a odch├ídzaj├║cu ┼íar┼żu testuje v ich vlastnom laborat├│riu. Vysoko presn├ę testovanie, zodpovedn├Ż pr├şstup a dodr┼żiavanie predpisov E├Ü im umo┼ż┼łuje vyr├íba┼ą jeden z najlep┼í├şch produktov na odstra┼łovanie ch─║pkov na svete pod zna─Źkou Italwax a zna─Źkou priv├ítnych zna─Źiek na┼íich z├íkazn├şkov.

Talianska spolo─Źnos┼ą Filo Bianco Srl sa ┼ípecializuje na v├Żrobu a v├Żrobu vysoko kvalitn├Żch profesion├ílnych produktov pre biodepil├íciu. Modern├í ┼ípi─Źkov├í technol├│gia v├Żroby je vybaven├í najnov┼í├şm nemeck├Żm a talianskym zariaden├şm, ktor├ę umo┼ż┼łuje v├Żrobu a┼ż 500 000 kaziet mesa─Źne. Tov├íre┼ł je vybaven├í vlastn├Żmi automatizovan├Żmi linkami na v├Żrobu kompletn├ęho sortimentu depila─Źn├Żch produktov.

 

 

 

MAKO Butterfly – ambici├│zny, tradi─Źn├Ż a z├írove┼ł modern├Ż producent kvalitnej ple┼ąovej kozmetiky. Spolo─Źnos┼ą MAKO BUTTERFLY s.r.o. patr├ş medzi popredn├Żch v├Żrobcov ─Źeskej profesion├ílnej kozmetiky a je najv├Ą─Ź┼í├şm tamoj┼í├şm ve─żkoobchodom ur─Źen├Żm pre kozmeti─Źky a kozmetick├ę sal├│ny.

Vznikla v roku 2001 a dodnes zost├íva r├Żdzo ─Źeskou spolo─Źnos┼ąou bez ├║─Źasti zahrani─Źn├ęho kapit├ílu.┬áIch cie─żom je vyv├şja┼ą kozmetick├ę pr├şpravky ur─Źen├ę pre starostlivos┼ą o ple┼ą a telo, ktor├ę sa vyzna─Źuj├║ nulov├Żm alebo ve─żmi n├şzkym obsahom konzerva─Źn├Żch l├ítok a s├║ tak vhodn├ę aj pre n├íro─Źn├║ starostlivos┼ą o ve─żmi citliv├║ ple┼ą. Recept├║ry vych├ídzaj├║ z najlep┼í├şch a najmodernej┼í├şch surov├şn. ├Ü─Źinnos┼ą t├Żchto pr├şpravkov ─Ćalej zvy┼íuje vyu┼żitie najnov┼í├şch vedeck├Żch poznatkov, postupov a technol├│gi├ş.┬áSvojim z├íkazn├şkom poskytuj├║ ─Źo naj┼íir┼í├ş sortiment produktov ur─Źen├Żch pre pr├ícu v kozmetick├Żch sal├│noch.

V s├║─Źasnej dobe, po nieko─żk├Żch rokoch usilovnej pr├íce, sa stala spolo─Źnos┼ą uzn├ívanou odbornou verejnos┼ąou a m├í v├Żznamn├║ poz├şciu na slovenskom kozmetickom trhu.