A.F.N.Beauty

V kr├íse sa vyzn├íme, preto vyber├íme pre v├ís v┼żdy len to najlep┼íie...

O nás...

─îo pon├║kame

Internetov├Ż obchod afn.sk v├ím pon├║ka produktov├ę vybavenie v├í┼ího sal├│nu, ┼ít├║dia, akad├ęmie, ┼íkoly, k├║pe─żne ─Źi cestovnej ta┼íky. Produkty starostlivosti o obo─Źie a riasy sl├║┼żia st├ítis├şcom klientov u┼ż po desa┼ąro─Źia, navy┼íe poch├ídzaj├║ od svetozn├ímeho v├Żrobcu. Starostlivos┼ą o hladk├ę telo prin├í┼íame prostredn├şctvom v├Żznam├ęho eur├│pskeho v├Żrobcu. O kr├ísnu ple┼ą sa star├íme produktami ambici├│znej ─Źeskej zna─Źky.

Od roku 2000 sa zaober├íme dovozom a distrib├║ciou svetovej zna─Źky a leadra na trhu v oblasti stylingu obo─Źia a rias – RefectoCil. Ofici├ílnym a exkluz├şvnym partnerom v├Żrobcu zna─Źky RefectCil – GW Cosmetics, GmbH, Austria pre Slovensko sme u┼ż viac ako 20 rokov.

V oblasti depil├ície pon├║kame najvy┼í┼íiu eur├│psku kvalitu – kompletn├Ż sortiment talianskeho v├Żrobcu ItalWax. Produkty s├║ vhodn├ę pre profesi├ílov, ale aj t├Żch, ktor├ş sa o seba chc├║ stara┼ą v pohodl├ş domova.

K pleti ako z obr├ízka v├ím pom├íhame so ┼ípi─Źkovou kozmetikou ambici├│zneho a rast├║ceho ─Źesk├ęho v├Żrobcu MAKO Butterfly. Posledn├ę roky stavil na kvalitn├ę ingrediencie vo vysok├Żch pomeroch, ─Ź├şm zv├Ż┼íil kategoriz├íciu svojich produktov na ├║rove┼ł k o z m e c e u t i k a. Ide o najvy┼í┼íie be┼żne dostupn├║ ├║rove┼ł kozmetiky. Vy┼í┼í├ş rad predstavuje u┼ż len kozmetika lek├írska.

Dlhoro─Źn├ę sk├║senosti, workshopy, ┼íkolenia, neust├íle vzdel├ívanie sa a┬á certifik├íty priamo od v├Żrobcov n├ís opr├ív┼łuj├║ poskytova┼ą poradenstvo a ┼íkolenia pre kozmeti─Źky, ┼ítudentov, akad├ęmie v oblasti┬á stylingu rias, depil├ície, kozmetiky i predl┼żovania rias.

Overen├í kvalita slu┼żieb

┬áNa┼ía spolo─Źnos┼ą je dr┼żite─żom nieko─żk├Żch certifik├ítov priamo od v├Żrobcov, ktor├ę n├ís opr├ív┼łuj├║ poskytova┼ą ┼íkolenia, kurzy, ─Źi tr├ęningy svojich z├íkazn├şkov tak, aby t├ş boli schopn├ş odvies┼ą slu┼żby klientk├ím kozmetick├Żch sal├│nov, ─Źi odborn├Żch ┼ík├┤l na vysokej ├║rovni.

┼ákolenia sa skladaj├║ nielen z praktickej uk├í┼żky pr├íce, rovnako tak ich neoddelite─żnou s├║─Źas┼ąou je te├│ria, kde sa z├íkazn├ş─Źky dozvedia d├┤le┼żit├ę inform├ície o zlo┼żen├ş v├Żrobkov, ich ├║─Źinkoch, rizik├ích, ako aj rady ako zv├Ż┼íi┼ą predaj v├Żrobkov kone─Źn├ęmu z├íkazn├şkovi. ┼ákolenia poskytujeme u V├ís alebo u n├ís, skupinov├ę ako aj individu├ílne, z├íle┼ż├ş od po┼żiadaviek z├íkazn├şka a mo┼żnost├ş ┼íkolite─żky.

Kontaktn├ę inform├ície

A.F.N. Slovakia, s.r.o. 
Palack├ęho 85/5
911 01 Tren─Ź├şn
IČO: 52 834 581                
DIČ: 21211 59326  
I─îDPH: SK2122159326
 
Bankov├ę spojenie: Tatrabanka, a.s.
IBAN: SK58 1100 0000 0029 4508 8143
Firma zap├şsan├í: Obchodn├Ż register Okresn├ęho s├║du Tren─Ź├şn
odd. Sro., vl.─Ź. 40384/R
...................................................................................................
A.F.N. Beauty, s.r.o.
Švermova 1612/23
911 01 Tren─Ź├şn
I─îO: 52 942 864
DI─î: 2121 207 572
I─îDPH : n e p l a t c a
 
Bankov├ę spojenie: Tatrabanka, a.s.
IBAN: SK86 1100 0000 0029 4208 3646
Firma zap├şsan├í: Obchodn├Ż register Okresn├ęho s├║du Tren─Ź├şn
odd. Sro., vl.─Ź.39682/R

Sociálne siete

Sledujte n├ís aj na soci├ílnych sie┼ąach, pravidelne uverej┼łujeme na soci├ílnych sie┼ąach novinky, akcie a term├şny ┼íkolen├ş...

Facebook
Twitter
LinkedIn