STAROSTLIVOS┼Ą O TELO

Paraf├şnov├ę z├íbaly ruky, nohy i k─║by nielen prehrej├║, ale zlep┼íuj├║ tie┼ż cirkul├íciu krvi a pom├íhaj├║ tak lep┼íiemu prekrveniu kon─Źat├şn. Ako o┼íetrenie sa te┼íia ve─żkej ob─żube, a to najm├Ą v chladnom obdob├ş.
Depil├ícia je dnes u┼ż neoddelite─żnou s├║─Źas┼ąou starostlivosti o telo, je ob─ż├║ben├í celoro─Źne, najm├Ą v┼íak v letnom obdob├ş. Depil├ícia zbavuje poko┼żku ch─║pkov aj s korienkami a jej ├║─Źinok je dlhodobej┼í├ş ako pri be┼żnom holen├ş. Ch─║pky po depil├ícii za─Ź├şnaj├║ r├ís┼ą a┼ż po 14 d┼łoch. Pre komplexne preveden├║ o┼íetrenie s najlep┼í├şmi v├Żsledkami pou┼żite pr├şpravky na o┼íetrenie poko┼żky pred aj po depil├ícii.

Talianska spolo─Źnos┼ą Filo Bianco Srl sa ┼ípecializuje na v├Żrobu vysoko kvalitn├Żch profesion├ílnych produktov pre biodepil├íciu pod zna─Źkou Italwax. V┼íetky vosky vyr├íban├ę spolo─Źnos┼ąou Filo Bianco Srl poskytuj├║ vysok├║ ├║rove┼ł pri─żnavosti, ktor├í zaru─Źuje ├║─Źinn├Ż a bezpe─Źn├Ż priebeh depil├ície. Spolo─Źnos┼ą vykon├íva v├Żskum a vytv├íra inovat├şvne produkty, ktor├ę neust├íle zlep┼íuj├║ a u─żah─Źuj├║ depila─Źn├Ż postup.

Zobrazen├Żch 1–24 z 90 v├Żsledkov

Loading Loading...

All products loaded