STYLING OBOńĆIA A RIAS

Od extravagantn√©ho k pr√≠rodn√©mu – na mieru Ň°it√Ĺ Ň°t√Ĺl obońćia a rias zdokonańĺuje kaŇĺd√Ĺ vzhńĺad. Certifikovan√Ĺ Browista od Refectocil vie, ako upravovaŇ• obońćie a riasy podńĺa tvaru tv√°re, farby vlasov a pleti a osobn√©ho typu.
Tvar a sfarbenie vydrŇĺ√≠ aŇĺ 6 t√ĹŇĺdŇąov. Nerozmazateńĺn√©. Vodeodoln√©.

RefectoCil – l√≠der na svetovom trhu s farbami na obońćie a riasy, pon√ļka profesion√°lom v oblasti kr√°sy po celom svete pr√≠leŇĺitosŇ• na individu√°lny a komplexn√Ĺ styling svojich klientov. √öpravou farby, tvaru a Ň°t√Ĺlu v√°m zaruńć√≠ dokonal√ļ starostlivosŇ• v sal√≥ne aj doma.
UŇĺ desiatky rokov zast√°vaj√ļ produkty firmy RefectoCil jednu z najvyŇ°Ň°√≠ch svetov√Ĺch kval√≠t v oblasti stylingu obońćia a rias. V roku 1930 Josef Gschwentner otvoril svoj prv√Ĺ mal√Ĺ kozmetick√Ĺ sal√≥n vo Viedni. Jeho v√Ĺnimońćn√° snaha mu ńćoskoro priniesla pozornosŇ•, distrib√ļcia zańćala r√°sŇ• a rozbehol spolupr√°ce s klientmi po celej Eur√≥pe.
Dnes je RefectoCil celosvetovo zn√°mou a odborn√≠kmi uzn√°vanou znańćkou. Svoje produkty vyr√°ba nańŹalej v√Ĺhradne v Rak√ļsku a pred√°va ich aŇĺ do 65 kraj√≠n po celom svete. Sortiment v√Ĺrobkov zahŇēŇąa rozsiahly v√Ĺber farieb na obońćie a riasy, rovnako ako oŇ°etrenia rias, urńćen√© exkluz√≠vne pre kozmetick√© sal√≥ny a profesion√°lnych viz√°Ňĺistov.

Zobrazen√Ĺch 1–24 z 54 v√Ĺsledkov

Loading Loading...

All products loaded